Współpraca

Współpraca
Posiadasz firmę transportową, poszukujesz ładunków i chcesz nawiązać stałą współpracę ze spedycją, która doskonale rozumie twoje potrzeby ? Muller International Spedition oferuje konkurencyjne warunki współpracy dla przewoźników, w oparciu o szczegółową analizę rynku transportowego, przygotowaliśmy ofertę współpracy dla firm chcących rozwinąć skrzydła i otworzyć się na nowe rynki w kraju oraz europie. Doskonale znamy problemy przewoźników, wiemy jak działają pozostałe firmy spedycyjne w kraju. Nie rzucamy pustych obietnic, dajemy gwarancję stałych zleceń transportowych przy zachowaniu gwarantowanych limitów kilometrów, dbamy o to aby twoi kierowcy mogli osiągać najlepsze stawki i co najważniejsze otrzymać zapłatę za swoją pracę w terminie, bez niepożądanych kosztów dodatkowych. Jasne i przejrzyste dokumenty służą temu, aby nasza współpraca była trwała i przynosiła obustronne korzyści.

Wiemy doskonale, jak ważną w naszej rolę, odgrywa: czas i sprawny przebieg komunikacji.

W związku z powyższym wprowadziliśmy w naszą ofertą model współpracy opartej na realizowaniu przewozów transportów bez konieczności podpisania wiążących umów.

„Spedycja bez umów” – co pokazały pomyślnie realizowane zlecenia – to model dający swobodę i komfort firmom transportowym, mogącym wejść we współpracę celem ocenienia jakości jaką oferujemy. Przewóz towarów to dla nas podstawa! I na tym się skupiamy.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Zadzwoń do naszego doradcy ! – 609 881 085 –